K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Narkotyki w mieszkaniu 31-latka

0

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego słupskiej komendy policji zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Słupsk, który w swoim mieszkaniu ukrył znaczne ilości amfetaminy i marihuany. Jak informuje Robert Czerwiński, rzecznik prasowy KMP, narkotyki – w dilerskich porcjach – zapakowane były w foliowych torebkach, gotowe do wprowadzenia na rynek.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku ustalili tożsamość osoby, wobec której istniało podejrzenie posiadania znacznych ilości narkotyków. Pracując nad sprawą, 29 listopada funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań na terenie gminy Słupsk. W trakcie przeszukania znaleziono ponad 300 gramów amfetaminy i 50 gramów marihuany.

Zabezpieczone przez policjantów narkotyki będą stanowić dowód w postępowaniu przeciwko zatrzymanemu mężczyźnie. 31-latek trafił już do policyjnego aresztu. Dzisiaj, 30 listopada, zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z zapisami kodeksu karnego za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.