K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Nauczyciele w grze

0

Aż dziewięć drużyn zgłosiło się do udziału w turnieju piłki sitkowej pod hasłem „Rolka Cup”. W sali gimnastycznej lęborskiego „Rolniczaka” rywalizowali ze sobą nauczyciele ze szkół powiatu lęborskiego.

Była to już czwarta edycja nauczycielskiego turnieju „Rolka Cup” organizowanego w Zespole Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku. W miniony piątek, 1 grudnia, zespoły składające się z pracowników oświaty oraz osób związanych ze szkołami z terenu powiatu lęborskiego zmierzyli się ze sobą w pojedynkach siatkarskich.

Marek Bibliw, organizator turnieju „Rolka Cup” cieszył; się, że tyle zespołów może gościć. Przyjechały drużyny reprezentujące Cewice, Łebę i kilka szkół z Lęborka. W sumie było dziewięć zespołów.

Atmosfera sportowej rywalizacji wiązała się z mile spędzonym popołudniem oraz możliwością międzyszkolnej integracji. Jarosław Pruski z drużyna Cewic podkreślił, że nauczyciele spotykają się sportowo w różnych gminach i podczas różnych turniejów. Ten jest jednak wyjątkowy i wypada się cieszyć, że jest organizowany dzięki zaangażowaniu Marka Bibliwa i starostwa lęborskiego.

W turnieju „Rolka Cup” pierwsze miejsce zajęła drużyna Młoda Łeba. Na pozycji drugiej uplasowała się zespół z lęborskiej „Budowlanki”. Natomiast miejsce trzecie wywalczyli nauczyciele z Cewic. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.