K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Lęborczanie o choince

0

Jednym z ważniejszych elementów wystroju świątecznego miast jest choinka. Na placu Pokoju w Lęborku pojawiło się już bożonarodzeniowe drzewko. Zapytaliśmy lęborczan, co sądzą o sztucznym elemencie gwiazdkowej dekoracji.

W centrum Lęborka, na placu Pokoju, zainstalowano już sztuczne drzewko bożonarodzeniowe, przyozdobione różnokolorowymi dekoracjami świetlnymi. Mieszkańcy miasta wyrazili o nim swoje zdanie. Według niektórych lepiej byłoby, gdyby choinka była prawdziwa. Inni uważają, że może być sztuczna, tylko za dnia nie prezentuje się najlepiej. Szczególnie jeśli chodzi o ozdoby, które wyglądają, jakby zostały do niej przyklejone. Najważniejsze jednak, że sprawia radość dzieciom, a i dla dorosłych jest symbolicznym przypomnieniem charakteru zbliżających się świąt.

Jak widać, zdania na temat choinki są podzielone. Nie ulega jednak wątpliwości, że elementy świątecznej dekoracji, rozmieszczone w przestrzeni miejskiej, cieszą oko i sprawiają radość, w szczególności najmłodszym mieszkańcom Lęborka. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.