K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Sobota z siatkówką

0

Hitem sportowego sezonu ma być spotkanie Stoczniowca Gdańsk z Treflem Lębork. Drugoligowy mecz piłki siatkowej mężczyzn zostanie rozegrany w najbliższą sobotę (16 grudnia) w hali miejskiej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku. Wstęp jest nieodpłatny.

W sobotę, 16 grudnia, o godzinie 18 w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Piotra Skargi w Lęborku rozpocznie się mecz drugiej ligi piłki siatkowej mężczyzn.

Dojdzie do spotkania na szczycie, ponieważ zagra wicelider z liderem rozgrywek II ligi – mówi Jarosław Pruski, trener Trefla Lębork. – W Gdańsku przegraliśmy mecz, ale mam nadzieję, że w pełnym składzie i przy pełnych trybunach zagramy bardzo dobry mecz i będzie ciekawie.

Będzie to też okazja do spotkania się ze znanymi zawodnikami.

Oczywiście, wstępna ten mecz jest bezpłatny – dodaje Jarosław Pruski. – Będzie można zobaczyć zawodników, którzy pokazują się już w ekstraklasie. Podejrzewam, że będzie i Jakubiszek, i Majcherski, i będzie Patryk Niemiec. Myślę, że będzie to bardzo ciekawe spotkanie i dostarczy bardzo dużo wrażeń.

Rozgrywki z udziałem Trefla Lębork spotykają się z dużym zainteresowaniem, a w szczególności młodych fanów piłki siatkowej. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.