K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Miecznikowski w sanktuarium

0

W Lęborku odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu popularnego muzyka i wokalisty, Macieja Miecznikowskiego. W tym wyjątkowym wydarzeniu będzie można uczestniczyć we wtorek, 9 stycznia, w Diecezjalnym Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Lęborku. Wstęp będzie bezpłatny.

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” wraz z Sanktuarium św. Jakuba Apostoła i Urzędem Miejskim w Lęborku zapraszają na koncert kolęd w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego. Ojciec Roman Zioła, kustosz Sanktuarium św. Jakuba Apostoła zaprasza we wtorek, 9 stycznia o godz. 19. W trakcie koncertu, który odbędzie się w sanktuarium, zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz budowy Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego.

Organizatorzy tak pomyśleli, żeby w tym czasie została przeprowadzona kwesta wspierająca budowę hospicjum stacjonarnego w Lęborku – mówi Agata Kozyr, prezes fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne. Jest to pierwsze nasze wydarzenie w nowym roku. Zapraszamy na wspólne kolędowanie i kwestowanie na rzecz naszego hospicjum.

Koncert Macieja Miecznikowskiego zatytułowany „Rodzi się Bóg” to przede wszystkim możliwość wysłuchania najpiękniejszych polskich i światowych kolęd oraz piosenek związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Wstęp będzie nieodpłatny. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.