K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Białe szaleństwo

0

W Łebie czynne jest już lodowisko. Obiekt znajduje się w pobliżu Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza. Do bezpłatnego wstępu uprawnieni są między innymi uczniowie uczęszczający do łebskiej podstawówki.

Jedna z większych zimowych atrakcji, która została uruchomiona w nadmorskim kurorcie powiatu lęborskiego, to lodowisko. Zarządcą obiektu jest dyrektor Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łebie.

Jak widać, jest to lodowisko kryte, czyli niezależnie od warunków atmosferycznych można korzystać ze ślizgawki – zaprasza Maciej Barański, dyrektor SP im. Adama Mickiewicza w Łebie. – Lodowisko jest przygotowane w pełni profesjonalnie i cieszy się dużym powodzenie, Głównie ze względu na przerwę świąteczną. Każdy dbający o swoją figurę i utrzymujący aktywność fizyczną na pewno z chęcią korzysta z naszej ślizgawki. Drugi szczyt oblężenia lodowiska będzie w czasie ferii zimowych.

Wstęp jest biletowany, lecz bezpłatnie korzystać z obiektu mogą m.in. uczniowie uczęszczający do łebskiej podstawówki oraz dzieci do lat 7, mieszkające na terenie Łeby i dzieci do lat 3 – spoza miasta. Nel i Agata pojawiły się na lodowisku po raz pierwszy i bardzo im się spodobało. Tak samo jak Stasiowi i Marcelinie, którzy przekonują, że na łyżwach jest dużo zabawy i frajdy. Wprawdzie czasami zdarza się wywrotka, ale jest bardzo fajnie.

Lodowisko jest ogólnodostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 oraz w sobotę i niedzielę w od 10 do 19 (z wyłączeniem przerwy technicznej). (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.