K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Turniej amatorów tenisa stołowego

0

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej organizuje w piątek, 26 stycznia, w Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Nowa Wieś Lęborska w Tenisie Stołowym Amatorów. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy niebiorący udziału w rozgrywkach ligowych, organizowanych przez PZTS i PWZTS, przy czym obowiązuje dwuletni okres karencji. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.

System rozgrywek uzależniony będzie od liczby startujących zawodników. Gry pojedyncze mężczyzn i kobiet przeprowadzone zostaną w trzech kategoriach: mężczyźni w wieku 18-50 lat, mężczyźni powyżej 50. roku życia, kobiety – open. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo rozstawienia startujących w turnieju.

Zapisy odbywać się będą w dniu zawodów. Uczestnicy złożyć muszą pisemne oświadczenie, że są zdrowi i mogą startować w rozgrywkach sportowych. Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma medal, dyplom i nagrodę rzeczową.

Współorganizatorami mistrzostw gminy są Gmina Nowa Wieś Lęborska, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej i GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska. Wszelkie informacje na temat wydarzenia zainteresowani mogą znaleźć na stronach: www.goknwl.pl oraz www.nwl.pl.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.