K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Niechciane drzewko

0

Lęborczanie pozbywają się choinek. Wkrótce rozpocznie się ich odbiór. Wyznaczono już punkty zbiórki dla zabudowy wielorodzinnej. Natomiast od mieszkańców domów jednorodzinnych drzewka będą odbierane w terminie zgodnym z opracowanym harmonogramem.

O tej porze roku przy wiatach śmietnikowych na terenie Lęborka pozostawiane są świąteczne drzewka. Wkrótce rozpocznie się ich odbiór. Punkty zbiórki naturalnych choinek wyznaczono dla zabudowy wielorodzinnej przy pojemnikach na odpady zmieszane. Akcja będzie prowadzona według podziału miasta na trzy sektory. Choinki w zabudowie wielorodzinnej należy wystawiać do godziny 7 w wyznaczonych terminach. W sektorze I zbiórkę wyznaczono na 11 i 25 stycznia oraz 8 lutego. W sektorze II – 18 stycznia oraz 1 i 15 lutego. Natomiast z sektora III odbiór choinek zaplanowano w dniach 16 i 30 stycznia oraz 13 lutego. Szczegółowe informacje dotyczące wykazu ulic w poszczególnych sektorach znajdują się na stronie internetowej wydziału ochrony środowiska lęborskiego ratusza.

Natomiast mieszkańcy domów jednorodzinnych powinni wystawiniechciane iglaki przed swoją posesję zgodnie z otrzymanym wcześniej harmonogramem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.