K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Piękna od Nowego Roku

0

Mieszkanki miasta, które obiecały sobie, że od Nowego Roku bardziej zatroszczą się o swój wizerunek mają możliwość spełnienia postanowienia wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Lęborku. Przyjmowane są już zgłoszenia do czwartej edycji warsztatów piękna.

W lutym rozpocznie się kolejna edycja warsztatów piękna organizowanych w klubie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku. Podczas cyklu spotkań będzie można, między innymi, odnaleźć swój styl i poznać zasady idealnej szafy z zastosowaniem minimalizmu i ponadczasowej elegancji.

W myśl zasady „piękno jest decyzją, zapraszam wszystkie kobiety do udziału w warsztatach, które pomogą uwidocznić to piękno w każdej z nas – zachęca Aleksandra Werenczuk-Hinc z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku. To już czwarty cykl organizowanych przez bibliotekę warsztatów piękna. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 lutego i wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wcześniejsze zapisy. Podczas warsztatów poruszymy tematy związane z poszukiwaniem swojego stylu, z porządkowaniem szafy, dokonamy analizy kolorystycznej i określimy swój typ urody. Dobierzemy również fryzurę i okulary do kształtu twarzy, poznamy tajemnice kobiecych sylwetek oraz modowy savoir vivre.

Warsztaty są dowodem na to, że w bibliotece nie tylko można wypożyczać książki. Będzie istniała również szansa uczestnictwa w niezwykłej przemianie – niczym ze znanych programów telewizyjnych. Aleksandra Werenczuk-Hinc dodaje, że wyłoniona zostanie także kandydatka do dokonania metamorfozy pod okiem specjalistów. W zeszłym roku szczęście uśmiechnęło się do Doroty Jelińskiej.

Uważam, że w nowym roku warto wziąć udział w takich zajęciach – mówi Aleksandra Werenczuk-Hinc. Być może będziemy pomocni w realizacji noworocznych postanowień związanych ze zmianą wizerunku.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.