K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Przedszkolne gwiazdeczki

0

Z myślą o swoich rodzicach dzieci z Przedszkola nr 6 w Lęborku przygotowały wyjątkowy występ artystyczny. W bogatym repertuarze opracowanym przez dyrekcję i nauczycieli lęborskiej placówki znalazły się m.in. znane i lubiane kolędy.

Dla przedszkolnej społeczności było to ważne wydarzenie. Dzieci pilnie przygotowywały się przed muzyczną prezentacją, która była dedykowana najważniejszym dla nich osobom, czyli rodzicom. Podczas koncertu wystąpiły wszystkie grupy Przedszkola nr 6 w Lęborku. Były to dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Wszystko było precyzyjnie dopracowane, włącznie z odświętnym ubiorem dzieci, zawierającym obowiązkowo świąteczne elementy, oraz instrumentem dopasowanym w zależności od utworu. Był to wynik pracy pedagogów, którzy opracowali scenariusz wraz z układem choreograficznym.

Występ został doceniony przez publiczność i nagrodzony brawami. Koncert kolęd i piosenek zimowych organizowany jest w przedszkolu od kilku lat. Uroczystość na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń placówki. (opr rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.