K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Znad morza w góry

0

Wkrótce pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Łebie oraz przedstawiciel Lokalnej Organizacji Turystycznej „Łeba-Błękitna Kraina” wyjadą w góry z pięciodniową akcją promocyjną miasta i regionu. Tradycyjnie odwiedzą oni Szczyrk, jeden z najpopularniejszych kurortów narciarskich w Polsce.

Winter Tour 2018 to zimowa akcja promocyjna miasta Łeby w górach. W dniach od 22 do 27 stycznia pracownicy łebskiego CIT-u wraz z przedstawicielem LOT-u odwiedzą Szczyrk. W tej miejscowości powstanie duże stoisko promocyjne nadmorskiego kurortu z licznymi atrakcjami dla odwiedzających. Michał Sałata, podinspektor ds. kultury i sportu UM w Łebie informuje, że przez pięć dni łebianie będą informować turystów przebywających w Szczyrku o tym, gdzie Łeba leży, co ciekawego można w nim zobaczyć i gdzie można zamówić sobie nocleg. Łebianie będą rozdawać ulotki oraz broszury zachęcające do odwiedzenia miasta w czasie sezonu letniego. Nie zabraknie łebskich gadżetów.

Będą to koszule z napisem „Kurs na Łebę”, czyli z naszym nowym projektem – mówi Michał Sałata. – Towarzyszą im różnego rodzaju silikonki, smycze oraz mapy, żeby potencjalny turysta nie błąkał się i wiedział jak dotrzeć na nasze piękne piaszczyste plaże.

Wyznaczona zostanie specjalna strefa malucha, gdzie najmłodsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Przeprowadzona będzie też degustacja „śledzika po łebsku” według receptury Zakładu Przetwórstwa Rybnego ASAR. (opr rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.