K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wybór najpiękniejszej

0

Konkurs Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej ma wyłonić najpiękniejsze kandydatki, które będą reprezentowały swoje miasto w finale wojewódzkim. Gala półfinałowa z licznymi atrakcjami odbędzie się pod koniec marca w Lęborku.

Konkursy piękności zazwyczaj cieszą się dużym zainteresowaniem młodych dziewcząt, które mają zawodowe plany związane m.in. z modelingiem. W tego rodzaju wydarzeniach z pierwszymi już sukcesami uczestniczy Weronika Bartkowska z regionu kujawsko-pomorskiego.

Zaczęlo się dwa lata temu, kiedy po raz pierwszy stanęłam na scenie wyborów miss Ziemi Chełmińskiej i Świeckiej – wspomina Weronika Bartkowska. – Kiedy je wygrałam zaczęła się moja przygoda z miss regionu kujawsko-pomorskiego. Gala odbywała się w kwietniu i otrzymała zieloną kartę uczestnictwa w wyborach miss Polski. Zostałam jego ćwierćfinalistką.

Weronika to również uczestniczka Konkurs Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej, którego półfinał odbędzie się właśnie w Lęborku. Weronika Bartkowska zaprasza też na najbliższy cating, który odbędzie się w Akademii Pomorskiej. W wyborach mogą wziąć udział panie w wieku 18-24 lat.

Casting w Akademii Pomorskiej w Słupsku zaplanowano na 3 lutego na godz. 16. Kobiety zainteresowane udziałem obowiązuje wcześniejsza rejestracja internetowa. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.