K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Śnieżynki i bałwanki

0

W lęborskich przedszkolach odbywają się okolicznościowe imprezy związane z dniami babci i dziadka. Przygotowywane są specjalne występy artystyczne. Dzisiaj, 23 stycznia, w Przedszkolu nr 1 w Lęborku dzieci oczarowały swoją publiczność śpiewem, tańcem oraz pomysłowymi śnieżnymi kreacjami.

Bałwanki, śnieżynki oraz zajączki to tylko niektóre postacie, za które z myślą o swoich babciach i dziadkach przebrały się dzieci z Przedszkola nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lęborku. Artystyczny program opracowano właśnie z okazji świąt obchodzonych 21 i 22 stycznia. Występy dzieci wpisały się we wcześniej przygotowaną zimową scenografię sali, czyli główny motyw przedszkolnego scenariusza.

Każde z dzieci pełniło ważną rolę podczas przedszkolnej uroczystości. Były grupowo wykonane piosenki, recytacje i misternie przygotowane układy choreograficzne. Na koniec artystycznej prezentacji zabrzmiało tradycyjne „Sto lat”.

Największym wyróżnieniem dla dzieci, a jednocześnie wyrazem podziękowania nauczycielkom za włożoną pracę w zorganizowanie przedstawienia, była obecność głównych odbiorców spektaklu – babć i dziadków, którym i my życzymy pociechy z wnucząt. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.