K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Mapa bogata w inwestycje

0

Ubiegły rok był owocny w miejskie inwestycji. Do jednego z większych przedsięwzięć można zaliczyć budowę mostu na rzece Łebie łączącego ulice Weterynaryjną z Komuny Paryskiej. Ze wszystkimi zadaniami realizowanymi w roku 2017 i latach wcześniejszych zapoznać się można za pośrednictwem interaktywnej mapy.

Miejsca, w których przeprowadzono remonty asfaltowych nawierzchni oraz wybudowano nowe chodniki, parkingi i place zabaw to tylko część zrealizowanych zadań w 2017 roku, które można sprawdzić nie wychodząc z domu. W internecie dostępna jest bezpłatna interaktywna mapa inwestycji miejskich.

Już trzeci rok prowadzimy interaktywna mapę inwestycji w Lęborku, ale zadania, które zostały zrealizowane obejmują lata od 2013 roku – mówi Elżbieta Rekowska-Klassa, naczelnik ratuszowego wydziału współpracy i rozwoju. – Mapa pokazuje, co każdego roku wydarzyło się pod względem inwestycyjnym w naszym mieście. Każdy mieszkaniec może zajrzeć i sprawdzić, co zrobiono w jego okolicy.

Mapa została odpowiednio oznakowana. Elżbieta Rekowska- Klassa dodaje, że w ciągu roku inwestycje są na bieżąco uzupełniane. Poszczególnym inwestycjom pokazanym na mapie przyporządkowane zostały zdjęcia. Dzięki nim można zobaczyć, co w danym miejscu się zmieniło.

Więcej informacji o miejskich inwestycjach znaleźć można na stronie internetowej pod adresem www.lebork.pl/map (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.