K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Doręczyciel… doprowadzony

0

Lęborczanin został skazany przez sąd za szereg przestępstw, których dopuszczał się przez ostatnie dwa lata. Chodzi, między innymi, o prowadzoną przez śledczych w ubiegłym roku sprawę, w której to postawiono mężczyźnie aż 180 zarzutów. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 700 skradzionych przesyłek Poczty Polskiej.

W styczniu do Komendy Powiatowej Policji w Lęborku wpłynął nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego 20-letniego mieszkańca Lęborka.

Przez ostatnie dwa lata dokonał on szeregu różnych przestępstw – informuje asp. sztab. Magdalena Zielke z KPP w Lęborku. – Były to, między innymi oszustwa, kradzieże pieniędzy i krat bankomatowych. W prowadzonej w ubiegłym roku sprawie – chodziło między innymi o kradzież 700 sztuk korespondencji Poczty Polskiej powierzonej mu jako listonoszowi – mężczyzna usłyszał od policjantów 180 zarzutów. Do wszystkich się przyznał.

Lęborczanin, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za liczne przestępstwa, najbliższe ponad trzy lata spędzi w więzieniu. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.