K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zmiana prokuratora rejonowego

0

Prokuratura Okręgowa w Słupsku opublikowała komunikat o zmianie na stanowisku prokuratora rejonowego. O odwołaniu prokurator Renaty Krzaczek-Śniegockiej i powołaniu Piotra Nierebińskiego poinformował Paweł Wnuk, rzecznik prasowy słupskiej okręgówki. Poniżej treść komunikatu.

Prokurator Generalny z dniem 31 stycznia 2018r. odwołał Panią prokurator Renatę Krzaczek-Śniegocką z pełnienia funkcji Prokuratora Rejonowego w Słupsku, powierzając pełnienie tej funkcji od dnia 01 lutego 2018r. Panu prokuratorowi Piotrowi Nierebińskiemu.

Pan prokurator Piotr Nierebiński aplikację prokuratorską ukończył w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku; następnie od lutego 2003 r. pracował na stanowisku asesora, a od lutego 2005 r. na stanowisku prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Sławnie. W okresie od lutego 2008 r. do marca 2017r. pełnił funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Sławnie.

Pan prokurator Piotr Nierebiński do Prokuratury Rejonowej w Słupsku powrócił w październiku 2017 r., gdzie dotychczas zajmował się prowadzeniem i nadzorowaniem śledztw oraz dochodzeń.

(opr. red)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.