K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Taniej dla studenta

0

Karta „ZniŻak” umożliwia studentom Akademii Pomorskiej korzystanie z rabatów w wybranych miejscach. Do akcji przyłączyło się już blisko 50 partnerów. Promocyjne ceny żacy znajdą nie tylko w restauracjach, ale i w klubach fitness czy kursach językowych.

ZniŻak” to karta, dzięki której studenci Akademii Pomorskiej mogą liczyć na promocyjne ceny w placówkach kulturalnych czy wybranych restauracjach. Dotychczas w akcję włączyły się między innymi filharmonia, Nowy Teatr oraz lokale gastronomiczne z centrum miasta. Na rabatowej mapie znalazły się też punkty usługowe – kosmetyczki, fryzjerzy a nawet wypożyczalnia samochodów. To jednak nie koniec listy, bo do „ZniŻaka” ciągle dołączają nowi partnerzy. W ciągu 3,5 miesiąca funkcjonowania karty akademikom udało się pozyskać do współpracy aż 44 partnerów.

Kartę otrzymać mogą wszyscy studenci Akademii Pomorskiej. Wystarczy posiadać ważną legitymację uczelni. Ze „ZniŻaka” można korzystać przez cały rok, także podczas przerwy wakacyjnej. Rabatowa inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Zniżaniem posługuje się już kilkuset studentów.

Rozdaliśmy około 600 kart – mówi Przemysław Kamiński z Akademii Pomorskiej. – Mamy ich jeszcze trochę, więc wciąż można je odbierać. Po dwóch miesiącach przeprowadziliśmy wśród studentów ankietę ewaluacyjną i okazało się, że około 70 procent osób, które posiadały kartę, korzystało chociaż z jednej zniżki we wskazanych miejscach.

Wysokość upustu ustalana jest indywidualnie z każdym partnerem. Zazwyczaj bonifikata wynosi 10 procent, ale są miejsca, gdzie spotkamy się z 30-procentową ulgą. Cała akcja ma na celu wyciągnięcie młodych ludzi z akademików i zachęcenie ich do zapoznania się z tym, co oferuje miasto.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.