K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zmiana dla odważnych

0

Kobiety, które są czytelniczkami zapisanymi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku, mogą wziąć udział w akcji „Metamorfoza”. Zgłoszenia przyjmowane będą jeszcze do 23 lutego w sekretariacie placówki lub drogą elektroniczną.

Posiadając biblioteczną kartę, można nie tylko wypożyczać książki, ale też uczestniczyć w atrakcyjnych przedsięwzięciach, organizowanych przez lęborską placówkę. W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się warsztaty piękna.

A teraz zapraszam panie do wzięcia udziału w metamorfozie z biblioteką – zachęca Aleksandra Werenczuk-Hinc z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku. Zgłosić się trzeba do 23 lutego. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny a stronie internetowej biblioteki.

Metamorfoza będzie trwała trzy miesiące i będzie obejmowała konsultacje z wieloma specjalistami, ze stylistką, coachem, dietetykiem. Zaplanowane są również wizyta w siłowni i porady kosmetyczne, a wybrana uczestniczka będzie mogla skorzystać z zabiegów kosmetycznych.

Na zakończenie odbędzie się sesja zdjęciowa – zapowiada Aleksandra Werenczuk-Hinc. Oczywiście z odpowiednio dobranym makijażem i, być może, ze zmiana fryzury. Czekamy na wszystkie panie, które chcą polubić siebie na nowo i odkryć siebie na nowo.

Przy wyborze kandydatki będzie brana pod uwagę przede wszystkim motywacja i chęć do zmiany. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w regulaminie. Udział w akcji „Metamorfoza” jest bezpłatny. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.