K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Atrakcyjnie z kartą

0

W Łebie rozprowadzane będą karty mające promować nadmorski kurort. Z myślą o dzieciach wydana zostanie popularna gra karciana Piotruś z obrazkami łebskich atrakcji turystycznych. Natomiast osobom dorosłym proponowana będzie Łebska Karta Turysty.

Łebska promocja wprowadza na rynek kolejne nowości. Wkrótce dostępna będzie między innymi popularna gra karciana dla najmłodszych „Piotruś” w nietypowej oprawie graficznej.

Będzie to gra składająca się z kart z obrazkami atrakcji turystycznych w Łebie – mówi Michał Sałata, podinspektor ds. kultury i sportu UM w Łebie. – Popularny Piotruś jest grą prostą, w której mogą brać udział 2-3 osoby. Polega na rozwijaniu spostrzegawczości, pamięci, a więc tego wszystkiego, w co powinni być wyposażeni nasze dzieci. Poprzez zabawę będą modli zdobywać wiedzę o naszym regionie, a szczególnie o Łebie.

Karty dla dzieci będą rozdawane podczas akcji i targów turystycznych już od maja tego roku. W tym samym miesiącu planowane jest również wprowadzenie Łebskiej Karty Turysty.

Jest to innowacyjny produkt, który postanowiliśmy wdrożyć w tym roku – wyjaśnia Michał Sałata. – Będzie ona upoważniała do różnego rodzaju zniżek, promocji, rabatów na usługi, na przykład wejścia do0 atrakcji turystycznych czy posiłków w restauracjach. Będzie to taki prezent dla turystów, by mogli zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy podczas wypoczynku w Łebie. Kartę będzie można nabyć w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Łeba – Błękitna Kraina”.

Karta turysty będzie wystawiana imiennie i będzie ważna jedynie po okazaniu dowodu osobistego u danego partnera. Projekt ma być rozwijany. Jak widać, łebska promocja jest kreatywna i rokrocznie zaskakuje innowacyjnymi pomysłami. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.