K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Potrącił kobietę

0

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło dzisiaj (26 lutego) w godzinach porannych w miejscowości Wrzeście w powiecie lęborskim. Volkswagen golf wpadł w poślizg, wypadł z pasa jezdni i potrącił kobietę, która odśnieżała swoją posesję.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dzisiaj (26 lutego) kilka minut przed godz. 7 w miejscowości Wrzeście na terenie gminy Wicko. Rozpędzony volkswagen golf, jadący od strony Maszewka, uderzył w kobietę. W chwili zdarzenia mieszkanka powiatu lęborskiego odśnieżała swoją posesję.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu feralnego zdarzenia, wynika, że kierowca samochodu osobowego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze drogi wjeżdżając wprost w kobietę. Została ona przetransportowana do szpitala. Z uwagi na doznane obrażenia ciała zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.

21-letni kierowca był trzeźwy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu. Policja bada okoliczności wypadku.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.