K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Piękno na warsztatach

0

Uczestniczki konkursu Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej wzięły wczoraj udział w zajęciach warsztatowych dotyczących dbałości o urodę i zdrowie. W najbliższą sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Lęborku odbędzie się gala tych wyborów.

Kandydatki do tytułu Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2018 odwiedziły wczoraj warsztaty piękna i urody zorganizowane w lęborskim Centrum Handlowym Jantar. Miały okazję wysłuchać, między innymi prelekcji na temat zabiegów medycyny estetycznej, porad dietetyka i przyjrzeć się zabiegom modelującym sylwetkę. Warsztaty dawały też możliwość dokonania pomiaru składu ciała z pomocą profesjonalnego urządzenia.

Atrakcją dla innych uczestniczek warsztatów była konferencja prasowa z udziałem kandydatek na tegoroczną Miss Ziemi Lęborskiej i Słupskiej. Jakich wrażeń dostarcza im lęborskie zgrupowanie?

Jestem w sumie zszokowana – przyznaje Hanna Szczerba z Bytowa. – Nie spodziewałam się, że będzie tak w porządku. Dziewczyny są świetne. Spędzamy wspólnie czas. Zawsze wymyślamy coś ciekawego. Zawsze któraś z nas ma coś ciekawego do powiedzenia. Na pewno się tutaj nie nudzimy i poznajemy nowe rzeczy.

Kandydatki nie uniknęły też pytań o to, jaka powinna być miss tych ziem i czym powinna się charakteryzować.

Jeżeli chodzi o cechy charakteru to powinna być pozytywną osobą – uważa Natalia Leszczyńska z Chocielewka. – Powinna umieć przyjąć konstruktywną krytykę. Być uśmiechniętą, miłą i sympatyczną dla innych osób.

Gala, podczas której dowiemy się, która z kandydatek zostanie Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej rozpocznie się w najbliższą sobotę (24 marca) o godz. 18 w hali widowiskowej przy ul Piotra Skargi w Lęborku. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.