K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Targowy piknik

0

Po raz osiemnasty słupski Fimal przygotował dla swoich klientów niedzielę nie tylko handlowych atrakcji. Podczas tradycyjnych wiosennych targów można było w piknikowym nastroju zapoznać się z asortymentem materiałów budowlanych, wziąć udział w konkursach i zyskać darmowe porady na temat planowanych remontów i inwestycji.

Obiekty handlowe słupskiej firmy Fimal przy ulicy Bałtyckiej były miejscem kolejnych już, osiemnastych targów budowlanych. Na placu przed pawilonami sprzedażowymi stanęły liczne stragany, na których swoje wyroby prezentowali renomowani producenci materiałów budowlanych. Szeroki asortyment narzędzi, służących tak wznoszeniu obiektów, jak i ich remontowi, oferowali dystrybutorzy narzędzi. Tradycyjnie już nie zabrakło doradców, którzy udzielali wyczerpujących informacji o możliwościach i sposobach wykorzystania oferowanych klejów, zapraw, spoin, kafelków i innych materiałów. Swoją ciekawość mogli zaspokoić także ci, którzy mają talent i zacięcie do majsterkowania, a tym samym własnoręcznie próbują zbudować dom lub wyremontować już zasiedlone mieszkanie.

Organizatorzy targów przewidzieli i to, że stoiska odwiedzą całe rodziny. W związku z tym przygotowali specjalne atrakcje dla dzieci. Były konkursy z wartościowymi – oczywiście o charakterze budowlanym – nagrodami i możliwość zabrania ze sobą fantazyjnie splecionego z balonów zwierzaka. Piknikową atmosferę budowały również stoiska gastronomiczne, na których można było nie tylko się posilić, ale też nauczyć sporządzania smacznych potraw.

Mieszkańcy regionu po raz kolejny udowodnili, że takie targi mają rację bytu. Nie tylko ze względu na rosnące potrzeby budowlane słupszczan, ale i jako impreza pozwalająca z pożytkiem spędzić czas w szerszym gronie znajomych i rodziny.

(rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.