K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Dołącz do Akademii Gryfa Słupsk

0

W najbliższą sobotę, 16 czerwca, o godzinie 13.00 na Stadionie 650-lecia w Słupsku odbędzie się pierwszy otwarty trening Akademii Piłkarskiej Energa Gryf Słupsk S.A., zorganizowany dla wszystkich chętnych młodych amatorów piłki nożnej. Zajęcia na boisku przygotowywane są przede wszystkim z myślą o dzieciach, które chciałyby uczestniczyć w szkoleniu piłkarskim. Na zainteresowanych z roczników 2005-2013 czekać będą doświadczeni trenerzy ze specjalnym programem treningowym. W trakcie zajęć ocenie poddane zostaną predyspozycje sportowe kandydatów do członkostwa w Akademii. Po zajęciach trenerzy porozmawiają z rodzicami oraz młodymi zawodnikami na temat możliwości współpracy.

Otwarty trening w sobotę organizujemy zarówno dla tych, którzy już wcześniej trenowali w innych szkółkach, jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w zorganizowanych treningach – mówi Robert Chuchla, koordynator Akademii Piłkarskiej Energa Gryf Słupsk S.A.

Zajęcia są całkowicie darmowe i otwarte dla wszystkich dzieci, które chciałyby spróbować swoich sił w grze na boisku. Każdy uczestnik spotkania, który pojawi się w sobotę na Stadionie 650-lecia, dostanie taką samą szansę udziału w treningu. Sponsorem głównym Akademii Piłkarskiej Energa Gryf Słupsk S.A. jest Grupa Energa. (jwb)

Fot. Maciej Szadziński

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.