K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kolejny pchli targ

0

Już wkrótce w Lęborku odbędzie się 15. edycja Pchlego Targu. Handel przedmiotami używanymi, często zabytkowymi, cieszy się sporym powodzeniem nie tylko wśród kolekcjonerów.

Podczas Pchlego Targu – na jeden dzień – lęborska starówka zamienia się w miejsce pełne stoisk, na których można zobaczyć przysłowiowe szydło, mydło i powidło. Nastąpi to już w kolejną sobotę, 23 czerwca. Przedsięwzięcie organizowane przez Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, LOT Ziemia Lęborska-Łeba oraz Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” będzie imprezą towarzyszącą zmaganiom siłaczy przeprowadzanym przez Lęborskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Ligo”.

Chęć wzięcia udziału w Pchlim Targu (nieodpłatnie) należy zgłosić w punkcie informacji turystycznej znajdującym się przy ulicy Dworcowej 8a w Lęborku – w budynku dworca PKP. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, telefonicznie pod numerem 601 825 206 lub drogą mailową ([email protected]). Należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, rodzaj wystawianego asortymentu oraz metraż potrzebny na rozstawienie stoiska.

Warto przypomnieć, że impreza stanowi dobrą okazję do sprzedaży lub wymiany rzeczy używanych, już niepotrzebnych, lecz zachowanych w należytym stanie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.