K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Letnia pływalnia

0

W tym roku pływalnia należąca do Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie otwarta także w sezonie letnim. Na zachętę wejściówki na basen przygotowano w atrakcyjnych cenach.

Rok temu pływalnia SOSiR-u z powodu prowadzonej termomodernizacji, musiała zostać zamknięta na całe wakacje. Teraz podobnych przeszkód dla amatorów sportów wodnych nie będzie. Baseny zostaną udostępnione korzystającym aż do końca lipca, natomiast przerwę technologiczną zaplanowano na początek sierpnia. Po niej pływalnia pełną parą ruszy we wrześniu.

Jak informuje Agnieszka Klimczak, dyrektorka Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w lipcu pływalnia przy ulicy Szczecińskiej będzie czynna codziennie od godziny 12 do 20. W cenie 12 złotych (w wypadku osób nieposiadających zniżek) nabyć będzie można wejściówki tzw. open, które uprawniać będą do korzystania z basenu o dowolnej godzinie w nielimitowanym czasie. Natomiast na szczególnie niskie ceny wejściówek – wynoszące zaledwie 2,5 złotego – mogą liczyć uczniowie słupskich szkół. Dodatkową atrakcją basenu, przyszykowaną na sezon letni, jest wodny tor przeszkód, który młodszym pływakom uatrakcyjni czas spędzony w wodzie. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania pływalni w najbliższych miesiącach można znaleźć na stronie internetowej SOSiR-u. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.