K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Lato z biblioteką

0

Wakacje już za progiem, więc z ofertą zagospodarowania sobie wolnego czasu wychodzi m.in. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku. Od czerwca do lipca planowana jest organizacja atrakcyjnych zajęć.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 nastąpi 22 czerwca. Już teraz lęborskie placówki przygotowują się do organizacji wydarzeń, które umilą dzieciom i młodzieży letnią przerwę od zajęć szkolnych. Oferta Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku jest ciekawa.

Jak co roku uczniowie szkół podstawowych są zapraszani do wzięcia udziału w wakacyjnych spotkaniach, które odbywać się będą w wyznaczone dni w godzinach 11 – 12.30. Pierwsze zajęcia „Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko” zaplanowane są na 25 czerwca. Będzie to spotkanie z Magdaleną Sobolewską i psem Niko. Natomiast na ogniste eksperymenty zaplanowano na 27 czerwca. Dwa dni później (29 czerwca) zobaczyć będzie można kolejne eksperymenty naukowe. Niemniej interesująco zapowiadają się dni 2, 4 i 6 lipca. W programie znajdują się m.in. warsztaty kulinarne oraz spacer na wyspę Młyńską.
Do 21 czerwca prowadzone są w bibliotecznym Dziale dla Dzieci zapisy zainteresowanych uczestnictwem w wakacyjnych wydarzeniach.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.