K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Pożegnanie przedszkolaków

0

Starszaki z dwóch grup Minionków i Motylków z Przedszkola nr 1 w Lęborku żegnały przedszkole. Dzieci przekazały sztandar młodszym kolegom i koleżankom.

Wyjątkowa uroczystość odbyła się dzisiaj (20 czerwca) w Przedszkolu nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lęborku. Dzieci z dwóch grup Minionków i Motylków przygotowały program artystyczny, który rozpoczęły polskim tańcem narodowym, czyli Polonezem.

Następnie starszaki przekazały sztandar młodszym kolegom i koleżankom, którzy ślubowali przestrzegania przedszkolnych zasad. W części artystycznej było równie ciekawie. Układ choreograficzny był bardzo bogaty i dopracowany pod każdym względem. Były też pożegnalne wiersze i piosenki.

Nie zabrakło podziękowań dla personelu oraz rodziców, którzy angażowali się w życie przedszkola. Dyrektor placówki, Janinie Świtce przekazano pamiątkowy dyplom. Pracownikom wręczono słodkie upominki i kwiaty. Dla pedagogów było to wzruszające wydarzenie. Uroczystość zakończono życzeniami – słonecznych i bezpiecznych wakacji. Natomiast przedszkolakom opuszczającym przedszkolne mury życzono sukcesów w szkole. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.