K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Z posłem w Nowej Wsi

0

Poseł Marcin Horała po raz kolejny w tym roku spotkał się z mieszkańcami powiatu lęborskiego, w tym z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości. Na temat działań rządu dyskutowano w Nowej Wsi Lęborskiej.

W budynku Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej odbyło się spotkanie z Marcinem Horałą. Posła, który chętnie odwiedza powiat lęborski, przywitał i zapowiedział przewodniczący struktur lokalnych Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Wetta.

Dzisiejsze spotkanie jest o tyle specyficzne, że jest w ramach serii Polska jest jedna – mówi Marcin Horała, poseł na Sejm RP. – Posłowie Prawa i Sprawiedliwości odwiedzają wszystkie powiaty w Polsce, a nawet więcej niż wszystkie powiaty. Po dwa spotkania w każdym powiecie. Tutaj „piątka Morawieckiego”, ten pakiet propozycji programowych to jest taki główny temat przewodni, ale, oczywiście, zależy jakie będą pytania, jakie głosy i co będzie uczestników interesowało.

Poselska wizyta była również okazją do dyskusji zarówno z sympatykami prawicowej partii, jak i z mieszkańcami nowowiejskiej miejscowości. Poseł Marcin Horała powiedział, że na spotkania przychodzą też ludzie ze swoimi indywidualnymi problemami. Większość stanowią zwolennicy partii, ale zdarzają się też zdecydowani przeciwnicy. Jednym z uczestników spotkania był również kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Wejherowa, Tomir Ponka.

Zbliżające się wybory samorządowe to temat, który wszystkich interesuje, wszystkich dotyczy, dlatego nasi kandydaci, którzy już są wyłonieni, przedstawieni uczestniczą w naszych spotkaniach – tłumaczył poseł.

Marcin Horała jest posłem na Sejm RP VIII kadencji z okręgu tzw. gdyńsko-słupskiego. W sejmie pracuje w komisjach gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej oraz cyfryzacji, innowacyjności i nowoczesnych technologii. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.