K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kolizja w Mostach

0

Na skrzyżowaniu w Mostach, w powiecie lęborskim, doszło do kolizji. Zdarzenie to spowodowało na odcinku drogi krajowej nr 6 czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 czerwca, na krajowej szóstce. Na skrzyżowaniu ulic w Mostach k. Lęborka kierujący pojazdem ciężarowym iveco wjechał w tył renault kangoo. Jak ustalono, 24-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego nie zachował należytej odległości od auta, które znajdowało się przed prowadzonym przez niego pojazdem. Kierowca renault, 34-letni mieszkaniec Lęborka, miał uskarżać się na ból nogi. Został przetransportowany do szpitala. Nie wymagał jednak dalszej hospitalizacji. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Policja ukarała sprawcę zdarzenia mandatem karnym w wysokości 400 złotych. Zatrzymano dowody rejestracyjne samochodów ze względu na ich uszkodzenia. Podczas trwania działań funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku ręcznie kierowali ruchem drogowym w celu usprawnienia przejazdu częściowo zablokowanej drogi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.