K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Drób na fali

0

W najbliższą sobotę (14 lipca) w Łebie odbędzie się festyn rodzinny „Drób na fali”. Wydarzeniu będą towarzyszyły m.in. regaty surferów korzystających z różnych form pływania na desce.

Ciekawie zapowiada się najbliższy weekend w Łebie. W sobotę (14 lipca) na placu przy ulicy Tysiąclecia odbędzie się festyn rodzinny finansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego pod nazwą „Drób na fali”. Wydarzeniu będą towarzyszyły m.in. surferów, które rozpoczną się o 10 na plaży zachodniej w Łebie. Natomiast o godzinie 14 na placu festiwalowym zacznie się festiwal kolorów „Holi Festival”. O godz. 18 na wszystkich czeka wielkie grillowanie. Organizatorzy tego dnia przygotują degustację mięsa drobiowego dla około 5 tysięcy osób. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Wielką atrakcją będzie koncert Szymona Chodeckiego oraz zespołu LOKA.

Wstęp będzie bezpłatny. Organizatorem festynu jest Polski Związek Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu. Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz Łeby Andrzej Strzechmiński.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.