K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Tragiczny skok

0

Dzisiaj rano (19 lipca) z okna budynku przy ul. Królowej Jadwigi w Słupsku wyskoczył 25-letni mężczyzna. Nie udało się go uratować. Sprawę badają słupska policja i prokuratura.

Po godzinie 4 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie siedzącym na parapecie okna znajdującego się na 6 piętrze bloku przy ulicy Królowej Jadwigi Na miejsce natychmiast zostały wysłane radiowozy policyjne, straż pożarna i karetka pogotowia.

Wszystkie służby udały się na to miejsce w celu zapobiegnięcia tragedii – mówi kom. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. – Niestety, kiedy tam przyjechaliśmy okazało się, że 25-letni mężczyzna, który siedział na parapecie, wyskoczył z okna. Policja od razu przystąpili do czynności mających ustalić przyczyny tej tragedii.

Mężczyzna przed skokiem zachowywał się w sposób sugerujący, iż mógł znajdować się pod wpływem środków odurzających. Prokurator zabezpieczył zwłoki 25-latka do szczegółowych badań. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności tragicznego zdarzenia. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.