K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Międzynarodowy zlot motocyklowy

0

Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w Łebie Bike Week to największa i najdłuższa motocyklowa impreza nad morzem, bo trwająca cały tydzień. W sierpniu na uczestników i obserwatorów wydarzenia czekać będą chłodne bałtyckie fale, gorące słońce i ryczące maszyny.

Przez kilka dni Łeba będzie stolicą pasjonatów motoryzacji. W dniach od 12 do 19 sierpnia będzie odbywała się ósma edycja Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego – Bike Week Łeba 2018.

Rokrocznie zlot cieszy się sporym zainteresowaniem i przyciąga do nadmorskiego kurortu zmotoryzowanych turystów nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. To również okazja dla osób odwiedzających w te dni Łebę do obejrzenie oryginalnych maszyn i poznania ich właścicieli.

Podczas imprezy przewidziano konkurencje z nagrodami, koncerty rockowe, parady motocyklowe – również nocną z pochodniami. Będzie też wiele innych atrakcji. Zlot odbywa się na dużym zielonym terenie przy ulicy Turystycznej – w samym centrum miasta, blisko głównego deptaka, morza i Słowińskiego Parku Narodowego.
Wydarzenie objęte jest oficjalnym patronatem burmistrza Łeby.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.