K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Do dyspozycji plażowiczów

0

Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Łebie będą dostępni dla turystów nie tylko w swojej siedzibie, ale również w terenie na plaży A. Mobilny punkt zostanie uruchomiony od 6 sierpnia.

Turyści przebywający w Łebie mogą zasięgnąć niezbędnych informacji w siedzibie CIT-u przy ulicy Kościuszki (przy wjeździe do miasta) oraz punkcie informacji turystycznej Lokalna Organizacja Turystyczna „Łeba-Błękitna Kraina” przy ulicy 11 Listopada. Już wkrótce pracownicy będą bliżej plażowiczów.

Od 6 sierpnia czynna będzie wersja plażowa informacji turystycznej – zapowiada Michał Sałata, podinspektor ds. kultury i sportu UM w Łebie. – Będzie się ona mieściła na plaży A, w okolicy zejścia przy Neptunie. Będzie można nas tutaj spotkać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10 do 14. Będziemy udzielać informacji na temat Łeby oraz imprez i wydarzeń, które mają miejsce w Łebie.

Przedsięwzięcie to jest jedną z wielu inicjatyw wychodzących naprzeciw oczekiwaniom osób wypoczywających w nadmorskiej miejscowości. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.