K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Rozpoznanie z monitoringu

0

Lęborska policja prowadzi czynności dotyczące kradzieży z włamaniem do pomieszczeń plebanii w miejscowości Mosty. Ujawniono wizerunek mężczyzny nagranego na monitoringu zainstalowanym w miejscu tego zdarzenia i jego okolicach.

Do kradzieży z włamaniem doszło 6 lutego tego roku na terenie parafii pod wezwaniem świętego Brata Alberta Chmielowskiego w Mostach. Podczas mszy świętej, która rozpoczęła się o godz. 18 do plebanii znajdującej się tuż obok budynku kościoła włamał się złodziej. Wybił szybę w oknie. Następnie przeszukał wszystkie pomieszczenia dokonując kolejnych szkód. Mężczyźnie nie udało się odnaleźć pieniędzy, więc wyniósł z wnętrza budynku sprzęt elektroniczny.

O zdarzeniu została poinformowana policja. Wydział dochodzeniowo-śledczy Komendy Powiatowej Policji w Lęborku prowadzi czynności dotyczące zaistniałej w podlęborskiej miejscowości kradzieży z włamaniem. Z uwagi na brak informacji o bezpośrednich świadkach tego zdarzenia przekazano do publikacji wizerunek mężczyzny nagranego na monitoringu zainstalowanym w miejscu incydentu i jego okolicach.
Świadkowie lub osoby dysponujące wiedzą na temat zdarzenia w Mostach lub rozpoznający mężczyznę ze zdjęcia proszeni są o kontakt telefoniczny z wydziałem dochodzeniowo-śledczym KPP w Lęborku pod nr telefonu 59 863-48-70, nr alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką policji. Anonimowość gwarantowana.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.