K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Szansa na reelekcję?

2

Obecny burmistrz Lęborka, Witold Namyślak, będzie ubiegać się o reelekcję. Włodarz miasta kandyduje z listy Komitetu Wyborczego Wyborców „Ziemia Lęborska”.

To informacja, na potwierdzenie której czekało wiele osób interesujących się sprawami samorządowymi. Komitet Wyborczy Wyborców „Ziemia Lęborska” zgłosił jako kandydata na burmistrza miasta Witolda Namyślaka. Tym samym obecny włodarz Lęborka będzie ubiegać się o reelekcję.

Witolda Namyślaka nie trzeba nikomu przedstawiać. Samorządowiec z wieloletnim stażem był włodarzem Lęborka z przerwami przez wiele lat. Był również posłem na Sejm RP.

Wyborczymi konkurentami o najwyższy urząd w mieście będą Krzysztof Wetta z Prawa i Sprawiedliwości oraz Jacek Lampart z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem. Możliwe, że kontrkandydatów będzie więcej, co rozstrzygnie się w tym tygodniu.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Wtedy lęborczanie wybiorą m.in. burmistrza miasta.

Dyskusja2 komentarze

  1. Człowiek który kupił sobie w legalny sposó glosy umieszczając ludzi w spółkach, dając im pracę – Nikt oczywiście długi wdzięczności nie czuje, ale jest strach że jak Namyślak przegra to oni stracą pracę. Niestety wygląda tak to wszędzie i u nas w Lęborku też. Ludzie nie popierają Namyślaka, ale boją się o przyszłosć swoją więc na niego głosują. Patologia samorządu. 🙁