K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Tragiczny koniec awantury

0

Prokuratura Rejonowa w Słupsku postawiła zarzuty 40-latkowi podejrzewanemu o wypchnięcie mężczyzny z okna pokoju hotelowego. Do szyi pokrzywdzonego przywiązano kabel od telewizora. Mężczyzna nie przeżył upadku z wysokości.

Do tragicznego zdarzenia doszło 23 listopada w ubiegły piątek w hotelu znajdującym się przy ulicy Poznańskiej. Jak ustalili śledczy prokuratury rejonowej, tragedia poprzedzona była awanturą między trzema osobami, które w tamtym momencie znajdowały się w pokoju. Sprawca zdarzenia najpierw pobił pokrzywdzonego, następnie przywiązał mu do szyi kabel zasilający telewizor i wypchnął przez okno.

Obecni na miejscu policjanci i prokurator natychmiast wykluczyli wypadek i wskazali na efekt działania osób trzecich. Ofiarą był 45-letni mężczyzna. Pokrzywdzony trafił do szpitala, ale w wyniku odniesionych obrażeń zmarł Podejrzany o morderstwo 40-letni Piotr O. został już przesłuchany i usłyszał zarzuty grożenia świadkowi oraz spowodowania jego śmierci. Ponadto policjanci ustalili, że Piotr O. przed tragedią ukradł samochód i jeździł nim po mieście pod wpływem alkoholu, za co również usłyszał zarzuty. Za dokonane czyny sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.