K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Skok na drogerię

0

Na terenie Łeby doszło do niecodziennej kradzieży z włamaniem. Pod osłoną nocy, nieznani sprawcy wdarli się do wnętrza drogerii Rossmann. Ich celem nie była jednak kradzież kosmetyków, lecz rabunek pieniędzy.

Na początku tego tygodnia nieznani sprawcy okradli drogerię Rossmann w Łebie. Do zdarzenia doszło nocą. Sprawcy mieli wtargnąć do wnętrza obiektu po wcześniejszym wycięciu otworu w ścianie. Ich łupem padła kasetka z gotówką.

Agata Nowakowska, rzecznik prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o. potwierdziła, że 27 listopada około godziny 3 nad ranem doszło do włamania do sklepu tej firmy w Łebie. O zdarzeniu została poinformowana policja, której firma przekazała między innymi nagrania z monitoringu. Rzeczniczka nie podała szczegółów dotyczących metody włamania, ani wielkości skradzionej kwoty ze względów bezpieczeństwa. Dodała jedynie, że w sklepach tej firmy nie przechowuje się znacznych sum.

Komenda Powiatowa Policji w Lęborku prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie. Oprócz nagrań ze sklepowego monitoringu, na miejscu zdarzenia zabezpieczono również ślady. Za kradzież z włamaniem do łebskiej drogerii prawdopodobnie odpowiedzialnych jest dwóch mężczyzn. W związku z tą sprawą nie wykluczono też udziału większej liczby osób.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.