K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Złapany z narkotykami

0

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków. Słupszczanin usłyszał już zarzuty i został przesłuchany.

Policjanci patrolując teren jednej z dzielnic miasta, zauważyli niewłaściwie zaparkowany samochód. Kiedy zbliżyli się do pojazdu, mężczyzna siedzący w środku zaczął zachowywać się nerwowo. Szybko wyjaśniło się, co było przyczyną nietypowej reakcji kierowcy.

Funkcjonariusze wyczuli od niego marihuanę – mówi st. sierż. Monika Sadurska, p.o. oficera prasowego KMP w Słupsku. – Dokonali kontroli osobistej, w trakcie której znaleźli przy nim biały proszek w woreczku foliowym i susz roślinny. Policjanci sprawdzili też jego samochód. Znaleźli w nim pudełko po papierosach, w którym też ukryta była marihuana.

Badania testerami wykazały, że biały proszek to amfetamina. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście gram narkotyków. Zatrzymany 27-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania nielegalnych substancji. Mężczyzna przyznał się do winy. Za popełniony czyn grozi mu do 3 lat więzienia. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.