K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Śmierć w Głobinie

0

W Głobinie w nocy z piątku na sobotę prawdopodobnie doszło do zabójstwa. Ofiarą jest 31-letni mężczyzna zaatakowany ostrym narzędziem. W związku z sprawą policja zatrzymała cztery osoby.

Do tragedii w Głobinie doszło w sobotnią noc około godziny 2. Na terenie jednej z posesji miało miejsce zdarzenie, w wyniku którego śmierć poniósł 31-letni mężczyzna. Prawdopodobnie został zaatakowany ostrym narzędziem w klatkę piersiowa. Wezwani na miejsce funkcjonariusze od razu przystąpili do działań, mających na celu ustalenie okoliczności całego zajścia.

Pracujący na miejscu policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego i technicy kryminalni zabezpieczyli ślady, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, dokonali oględzin i zebrali informacje. Sprawne działanie funkcjonariuszy doprowadziło do wytypowania i zatrzymania czterech osób mogących mieć związek z tą sprawą – mówi st. sierż. Monika Sadurska, oficer prasowa KMP w Słupsku.

Po przesłuchaniu zatrzymanych zarzuty morderstwa usłyszała Dagmara W. Pozostała trójka po przeprowadzeniu czynności wyjaśniających została zwolniona.

Zarzuty popełnienia zabójstwa usłyszała 23-letnia kobieta, która w dniu dzisiejszym została doprowadzona do sądu. Sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt na trzy miesiące. Kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności – mówi oficer prasowa słupskiej komendy.

Prawdopodobnie cała grupa w trakcie feralnego zajścia była pod wpływem działania dopalaczy. Na razie śledczy nie podają więcej informacji. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.