K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Dobry początek

0

Słupski akwapark „Trzy Fale” notuje dobry start pod względem odwiedzin. Dziennie z usług parku wodnego korzysta średnio około 800 osób, a w weekendy zdarza się nawet pełne obłożenie.

Jak na razie słupski akwapark nie sygnalizuje problemu wynikającego z braku zainteresowania jego ofertą. Niecałe dwa tygodnie po otwarciu park wodny dziennie odwiedza około 800 osób, czyli tyle ile było założone w biznesplanie obiektu. Optymizmem napawa fakt, padają nawet rekordy. W ostatnią niedziele, aquapark był wypełniony po brzegi i goście musieli czekać pół godziny na zwolnienie miejsc przez kąpiących się.

Cały czas trwają też prace nad kolejnymi udogodnieniami dla klientów, jak montowanie stojaków na rowery. Władze miasta są zadowolone z osiągniętej frekwencji, choć mają nadzieję, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego będzie jeszcze większa. W sytuacji słupskiego parku wodnego nie ma co marzyć o zbilansowaniu kosztów, ale każdy taki pozytywny sygnał oznacza mniejsze straty. Władze spółki zarządzające obiektem podkreślają, że o miarodajnych wynikach będzie można mówić dopiero po kilku miesiącach funkcjonowania parku.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.