K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kołłątaja zamknięta

0

Kierowcy poruszający się po Słupsku będą musieli w najbliższym czasie liczyć się z utrudnieniami. W związku z pracami modernizacyjnymi od dzisiaj zamknięta będzie ulica Kołłątaja.

Od godziny 18 w piątek ulica Kołłątaja na odcinku od Tuwima do Wojska Polskiego będzie nieprzejezdna dla kierowców. Utrudnienia w ruchu potrwają przez cały weekend aż do godziny 6 w poniedziałek. Problemy zauważą też pasażerowie komunikacji miejskiej. W obrębie dworca autobusowego i kolejowego zostaną wprowadzone objazdy dla autobusów, a przystanek o nazwie „Dworzec Kolejowy i Autobusowy 03” zostanie zawieszony. W związku z tym przez najbliższy weekend w rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone czasowe zmiany.

Autobusy linii nr 1 w kierunku CH Jantar będą kursować po trasie Kołłątaja, Wojska Polskiego, Anny Łajming, Tuwima, Szczecińska i zatrzymają się wyłącznie na przystanku Dworzec Autobusowy 01. Dla linii 2 i 21, również w kierunku CH Jantar, obowiązuje trasa objazdowa przez Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Kołłątaja. Natomiast linie 3, 4, 6, 18 i 19 kursujące do centrum będą poruszać się ulicami Szczecińską, Sobieskiego, 3 Maja, Kołłątaja, Wojska Polskiego. Co ważne na trasie przejazdu nie będą obowiązywać żadne przystanki. Autobusy 3, 4, 6 i 19 jadące w kierunku pętli 11 Listopada przejadą trasą: Wojska Polskiego, Kołłątaja, 3 Maja, Sobieskiego i Szczecińską. Tu obowiązywać będzie tylko jeden przystanek – Dworzec Autobusowy i Kolejowy 02.

Przy okazji przypominamy, że od piątku obowiązuje zmiana w ruchu na skrzyżowaniu ulic Kossaka, Szczecińska, Małcużyńskiego. Lewoskręt ze Szczecińskiej w Małcużyńskiego został zlikwidowany.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.