K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Świadkowie poszukiwani

0

Słupska policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia 75-letniej kobiety, do którego doszło 25 lutego tego roku. Zdarzenie miało miejsce w okolicach ronda na placu Dąbrowskiego w Słupsku.

Słupska policja poszukuje świadków, którzy mogliby ustalić sprawcę wypadku w wyniku którego zginęła 75-letnia kobieta. Do śmiertelnego w skutkach potrącenia doszło na pasach przy rondzie plac Dąbrowskiego – Deotymy 25 lutego tego roku.

Znajdująca się na przejściu dla pieszych 75-letnia kobieta została potrącona prawdopodobnie przez samochód mitsubishi outlander o początkowych numerach rejestracyjnych ZSL – informuje st. sierż. Monika Sadurska, oficer prasowy KMP w Słupsku. – Świadków i wszelkie osoby, które w tym czasie przemieszczały się wskazanymi ulicami, które być może widziały opisywane zdarzenie prosimy o kontakt w tej sprawie ze słupską policją.

Funkcjonariusze poszukują przede wszystkim autora komentarza zamieszczonego na portalu internetowym slupsk.naszemiasto.pl o treści Jeśli kierowca autobusu się zatrzymał to i tamten ma obowiązek się zatrzymać. Kierowca powinien zachować szczególną ostrożność koniec kropka. Widziałam jak trafił tę kobietę,ciekawe czy zainteresuje się staruszką”. Śledczy prowadzący dochodzenie przypuszczają, że autor komentarza może być w posiadaniu informacji mogących pomóc wyjaśnić sprawę. Osoby, które w tamtym czasie przybywały w rejonie ulic Deotymy i placu Dąbrowskiego i mogły być świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z policją. Można też dzwonić pod numery 112 lub 59 848 05 08. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.