K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Bazar z naturą

0

W najbliższą sobotę (3 sierpnia) w Krępie Słupskiej znów zagoszczą płody i produkty spożywcze regionalnych rolników i przedsiębiorców. Będzie to też szansa, by skorzystać z okazji zaopatrzenia się w naturalnie uprawiane surowce spożywcze i domowe przetwory.

Gmina Słupsk ponownie zaprasza do Krępy Słupskiej na Bazarek Natury. Lipcowej edycji tej imprezy aura wprawdzie nie sprzyjała, ale zainteresowanych ofertą kramów i stoisk nie brakowało. Na pewno nie inaczej będzie i w pierwsza sobotę sierpnia. Amatorów ekologicznej żywności i produktów powstających w małych, najczęściej rodzinnych firmach nie brakuje. Na odbywającym się w każdą pierwszą sobotę miesiąca targu można kupić pieczywo, miód, warzywa, owoce, sery, ryby i wędliny o niepowtarzalnym smaku. Wystawcy zapewniają, że ich oferta kryje tradycyjne, niekiedy przekazywane sobie z pokolenia na pokolenie receptury. Jeśli nawet trudno jest je poznać, to na pewno ich efekty smakują inaczej niż pochodzące z seryjnych produkcji i upraw. Większość wystawców prowadzi swoją działalność okolicznych gminach.

Otwarcie bazaru w Centrum Promocji Produktów Lokalnych w Krępie Słupskiej nastąpi o godz. 10, a zamknięcie o godz. 13. (rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.