K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Amfetamina w garażu

0

Słupscy policjanci zatrzymali mężczyznę ukrywającego w garażu ponad 250 gram amfetaminy. To nie jedyne przewinienie słupszczanina. Wpadł podczas kontroli pojazdu i jak się okazało prowadził auto pomimo zakazu sądowego.

Do zatrzymania 40-letniego mężczyzny doszło podczas kontroli drogowej. Słupszczanin zasiadał za kierownicą samochodu pomimo wyroku sądu nakładającego na niego dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze podejrzewali także, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. Jak się okazało był to dobry trop.

Dobre rozpoznanie naszych policjantów w wydziału kryminalnego doprowadziło do znalezienia miejsca przechowywania środków psychoaktywnych – informuje st. sierż. Monika Sadurska, oficer prasowy KMP w Słupsk. – Okazało się, że w jednym z garaży na terenie Słupska mężczyzna ukrywa worki foliowe z biała substancją. Zważenie i zbadanie testerem wykazało, że 40-letni mieszkaniec Słupska posiadał ponad 250 gramów amfetaminy.

Zatrzymany słupszczanin usłyszał od śledczych zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków i kierowania pojazdem pomimo dożywotniego zakazu. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.