K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Festyn w jordanowskim

0

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku zakończył wakacje z przytupem. W parku jordanowskim przygotował festyn, na którym wspólnie bawili się młodsi i starsi.

Przed nami ostatni wakacyjny weekend, po którym uczniowie znowu rozpoczną rok szkolny. Z tej okazji Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku przygotował zabawę w parku jordanowskim będącą podsumowaniem letnich działań placówek wsparcia dziennego. Przez całe wakacje około setka dzieci pod opieką personelu ośrodka uczestniczyła w wyjazdach i warsztatach. Na zabawę zaproszono jednak wszystkich słupszczan.

Jak co roku zaprosiliśmy też wszystkich słupszczan, dzieci z opiekunami, aby wspólnie się bawić i zakończyć te wakacje – mówi Sebastian Ferenc z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. – Atrakcji jest bardzo dużo, po raz kolejny fundacja Indygo zrobiła bardzo fajny tematyczny program. W tym roku jest to zabawa z piratami, jest łódź piracka, dużo animacji. Nasi koledzy i koleżanki z Indygo są fajnie poprzebierani, jest dużo atrakcji, dużo śmiechu i zabawy, i oczywiście słodki poczęstunek, tak aby dzieci miały energię do zabawy.

Wakacyjna zabawa z pewnością pomoże uczniom w trudnym oswojeniu się z końcem wypoczynku. Być może dzięki temu w poniedziałek do szkoły wrócą z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.