K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Trudności w komendzie

0

Szykują się czasowe utrudnienia dla interesantów policji w Słupsku. Budynek komendy przy alei 3 Maja przechodzi remont, w związku z tym niektóre wydziały zostały przeniesione w inne części miasta.

Wraz z początkiem września Komenda Miejska Policji w Słupsku przystąpiła do remontu budynku „A”. W ramach inwestycji odnowione zostaną pomieszczenia, w których dotychczas znajdował się II Komisariat Policji w Słupsku. Prace modernizacyjne są niezbędne, ponieważ obiekt nie przechodził w środku remontu od kilkudziesięciu lat. Jak zawsze przy okazji takich sytuacji, trzeba liczyć się z utrudnieniami. Na czas realizacji inwestycji, wydziały znajdujące się w budynku „A” zostały przeniesione w inne miejsca.

Jak informuje mł. asp. Edyta Żuk z KMP w Słupsku, komendant komisariatu II wraz z dzielnicowymi, policjantami służby patrolowej oraz funkcjonariuszami z zespołu ds. wykroczeń będą przyjmować interesantów w pomieszczeniach budynku policji przy ulicy Staszica 2 (telefon: 59 848 04 00). Zastępca komendanta II komisariatu wraz z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego i referatu kryminalnego zostaną ulokowani w budynku komisariatu I przy ulicy Reymonta 7 w Słupsku (telefon: 59 848 04 20). Wydział ruchu drogowego i zespół wykroczeń prewencji zostały natomiast na stałe przeniesione do budynku „E” znajdującego się przy wjeździe na teren komendy od strony sklepu Lidl (telefon: 59 848 05 03).

Planowane zakończenie modernizacji budynku przy alei 3 Maja przewidziane jest na sierpień 2021 roku. Wcześniej policja w Słupsku wyremontowała i oddała do użytku sąsiedni budynek „B”, który był pierwszym etapem inwestycji. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.