K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Bez debaty

0

Nie będzie przedwyborczej debaty słupskich kandydatów do parlamentu. Piotr Müller z Prawa i Sprawiedliwości odrzucił zaproszenie Zbigniewa Konwińskiego z Koalicji Obywatelskiej.

Niespełna tydzień temu na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Zbigniew Konwiński zaprosił do przedwyborczej debaty swojego politycznego oponenta Piotra Müllera. Spotkanie posłów Koalicji Obywatelskiej i PiS-u miało dotyczyć spraw Słupska i regionu, ale wiemy że już do niego nie dojdzie.

Pan poseł Konwiński, kiedy cztery lata temu próbowałem z nim się spotkać, zachował się wtedy w sposób nieodpowiadający pewnie temu, czego oczekiwaliby mieszkańcy. W tej chwili trudno mi odpowiadać w sposób poważny wobec oferty pana posła Konwińskiego, tym bardziej, że mnie praktycznie w ostatnich dwóch tygodniach w kampanii wyborczej praktycznie nie będzie, ponieważ jestem z panem premierem Mateuszem Mazowieckim – mówi rzecznik rządu Piotr Müller.

Piotr Müller w rewanżu poprosił, aby Zbigniew Konwiński najpierw podsumował swoje osiągnięcia jako posła od 12 lat i porównał je z 10-miesięczną działalnością kandydata PiS-u. Bez względu na to co kierowało posłami, polityczne animozje obu panów sprawiły, że słupszczanie zostali pozbawieni dodatkowej okazji do oceny swoich przedstawicieli, którzy zabiegają przecież o ponowny wybór. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.