K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Świadkowie poszukiwani

0

Słupska policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w minioną niedzielę na trasie S6. Groźny wypadek miał miejsce na odcinku drogi pomiędzy Reblinem i Sycewicami.

Do zdarzenia doszło 13 października przed południem około godziny 10.40. Jadący w kierunku Słupska kierowca osobowego volkswagena polo zjechał na pobocze drogi, uderzył w drzewo i następnie dachował. Funkcjonariusze podejrzewają, że manewr był wymuszony przez innego uczestnika ruchu.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy pracowali na miejscu, ustalili, że istnieje uzasadnione podejrzenie, ze do tego zdarzenia doszło z uwagi na nieprawidłowy manewr wyprzedzania. Najprawdopodobniej kierowca pojazdu BMW przyczynił się do niego i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Sławna. Dlatego prosimy każdą osobę, która była świadkiem tego zdarzenia, aby skontaktowała się z wydziałem prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku lub zadzwoniła pod numer telefonu 59 84 80 343 – mówi mł. asp. Edyta Żuk z KMP w Słupsku.

Świadkowie mogą także kontaktować się w tej sprawie pod numerem telefonu: 59 84 26 488. Mimo doszczętnego zniszczenia samochodu osobowego jego kierowca szczęśliwie nie odniósł większych obrażeń. Jednocześnie policjanci apelują o rozsądek za kierownicą i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.