K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Bandyci i kłusownik

0

Policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku poszukują sprawców pobicia, do którego doszło 12 października na ulicy Wojska Polskiego. Śledczy udostępnili już wizerunek domniemanych sprawców przestępstwa. Natomiast funkcjonariusze z Ustki zatrzymali 34-letniego mężczyznę w związku o nielegalnym połowem troci wędrownej.

Do pobicia małoletniego doszło 12 października w Słupsku na ulicy Wojska Polskiego. Policjantom udało się dotrzeć do monitoringu, na którym znajdują się wizerunki mężczyzn mogących mieć związek z wydarzeniem.

Wszystkie osoby, które na tych zdjęciach rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z komisariatem policji w Słupsku przy ulicy Reymonta lub pod numerami telefonów umieszczonymi na stronie słupskiej Komendy Miejskiej Policji – mówi st. sierż. Jakub Bagiński z KMP w Słupsku

Na zdjęciach widać, że jeden z mężczyzn ubrany był w czarną kurtkę, niebieskie spodnie, białe sportowe buty. Drugi mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru czerwono-czarnego z białymi napisami na rękawie, niebieskie spodnie i białe sportowe buty.

Funkcjonariusze z komendy miejskiej skutecznie wykorzystują otrzymywane sugestie. W ostatnim czasie, kierując się informacją o kłusowniku rozkładającym sieci na Słupi, trafili na trop 34-latka i zatrzymali go jako podejrzewanego o kłusownictwo. Po przeszukaniu jego posesji policjanci znaleźli sieci i kilkanaście sztuk świeżej troci wędrownej. Mężczyzna został aresztowany. Za nielegalny połów w okresie ochronnym grozi mu do 2 lat więzienia. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.