K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Włam do… mlekomatu

0

Są włamania bardziej i mniej spektakularne, które rozbudzają wyobraźnie jak hollywoodzkie filmy akcji. Okazuje się, ze słupscy włamywacze też mają dużą fantazję. Ostatnio postanawili napaść na mlekomat. Teraz szuka ich policja.

Zwykle medialne doniesienia informują o włamaniach do bankomatów, w wyniku czego łupem złodziei padają duże sumy pieniędzy. W Słupsku rabusie byli jednak mniej pazerni i postanowili włamać się do mlekomatu. Do nietypowego zdarzenia doszło 23 września w pobliżu hali targowej przy ul.icy Banacha, gdzie znajduje się to urządzenie. Policja jest już w posiadaniu wizerunku podejrzanych.

Doszło do usiłowania kradzieży z włamaniem do mlekomatu, który znajduje się przy hali targowej Pod Wieżą – informuje mł. asp. Edyta Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. – Policjanci z komisariatu drugiego zabezpieczyli wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym przestępstwem. Tych, którzy rozpoznają tych mężczyzn lub wiedzą, gdzie mogą przebywać prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji o kontakt telefoniczny z numerem 59 848 06 45.

Na zdjęciach opublikowanych przez Komendę Miejską Policji w Słupsku widać trzy osoby w sportowej odzieży stojące naprzeciwko mlekomatu. Podejrzani nie byli jednak amatorami nabiału. Próbowali dostać się do kasetki urządzenia z pieniędzmi, jednak ostatecznie to zadanie ich przerosło. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyzn proszone są o kontakt z policją. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.